Перейти к содержимому

Виклик ветеринарного лікаря до дому.

Для покращення обслуговування пацієнтів міста Рівне в нашій ветеринарній лікарні передбачена послуга виклику лікаря ветеринарної медицини на дом. Якщо у Вас немає можливості приїхати в клініку, можна викликати ветеринарного лікаря додому ветеринарна допомога безпосередньо у Вас вдома. Це оперативно, якісно, а найголовніше сумлінно! Звичайно в умовах спеціально обладнаного приміщення клініки спектр ветеринарних послуг ми надаємо більш ширший, але і дома багато чим зможемо допомогти.

На виклику можливі наступні послуги, консультація по догляду та утримання, ін'єкції, крапельниці, вакцинація, терапія, хірургія, аналізи (загальний і біохімічний аналізи крові, аналіз сечі, зіскрібки з шкіри на ектопаразитів, дослідження шерсті на дерматофітози, цитологія) і багато іншого, і все це дома без зайвих стресів для Вашого вихованця! Крім цього, для зручності клієнтів в домашніх умовах можна провести зняття зубного каменю з використанням ультразвуку. Вартість виклику ветеринарного лікаря додому становить 100 грн. Послуги, маніпуляції, лабораторні дослідження оплачуються окремо, згідно прейскуранта клініки.

Наша ветеринарна клініка готова надати допомогу самим різним видам тварин. Лікар огляне тварину,та зможе дати рекомендації по утриманню тварин і годівлі, запропонує тактику подальшого обстеження, призначення відповідне лікування, зможе провести щеплення.

Виїжджаючи на виклик ветеринар оснащений лише необхідними препаратами  і витратними матеріалами. Але в якомусь конкретному випадку цього може бути не достатньо, тому обов’язково максимально докладно опишіть проблему щоб ветеринарний лікар зміг ретельно підготуватися саме для вашого випадку.

Лікар виїжджає на виклики в продовж дня та ввечері, бажано заздалегідь повідомити зручний для вас час, іноді необхідна термінова ветеринарна допомога в таких випадках ми намагаємося обслужити цей виклик позачергово, обов’язково помітьте це відповідним чином при оформленні виклику, може бути так що в нас не вийде приїхати до Вас максимально швидко тоді ми запропонуємо вам місце де вам зможуть допомогти.

Часто виникають ситуації, коли ветеринарна допомога на дому неможлива. У таких випадках доведеться доставити тварину в клініку, де використовуючи високоякісну діагностичну апаратуру, йому поставлять діагноз і нададуть необхідну допомогу.

Ми завжди раді Вам допомогти!

Здоров'я Вам і Вашим улюбленцям!



ТакНі