Перейти к содержимому

щеплення

Дуже важлива вакцинація тварин, її також проводить  в нашій ветеринарній клініці. Вона проводиться кішкам, собакам, тхорам та інших вихованцям.  Щеплення роблять проти вірусних хвороб, дерматомікозів, чуми, сказу та інших хвороб. Лікарі клініки, яка працює цілодобово, нададуть всі необхідні консультації щодо вибору вакцини і термінах проведення вакцинації.

 

В даний час в арсеналі лікарів ветеринарів є безліч вакцин від самих різних захворювань, оскільки ці захворювання легше попередити, ніж лікувати. Вакцинація собак і вакцинація кішок - превентивна міра, що дозволяє організму тварини заздалегідь підготуватися до «зустрічі» з шкідливим мікроорганізмом (вірусом, бактерією, спорою грибка). Вакцинація кошенят і вакцинація цуценят може бути як профілактичним заходом, так і лікувальним. Вона допомагає збільшити активність імунної системи тварини. Використовуючи в цих цілях мікроорганізми і деякі токсичні продукти, які входять до складу вакцин. Своєчасність, місце введення, доза препарату, а також кратність і інтервал проведення вакцинації впливають на її ефективність.

Вакцинація кішок і вакцинація собак проводиться за спеціальним графіком, або схемою. Схему, як правило, вибирає ветеринарний лікар відповідно до настанови до препарату. Власнику ж необхідно пам'ятати, що до вакцинації тварину необхідно готувати заздалегідь.

Вакцинацію кошеняті і вакцинацію цуценяті (особливо першу вакцинацію) повинен проводити ветеринарний лікар.

За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію, так як гельмінти виділяють токсини, що ослабляють імунну систему і які роблять вакцинацію неефективною.

Вакциновані можуть бути тільки клінічно здорові тварини.

Наша ветеринарна клініка використовує тільки якісні вакцини:

Вакдерм: профілактика і лікування дерматофітозів (трихофітії і мікроспорії) кішок, собак, хутрових звірів і кроликів

Вангард-5L: проти чуми, ентериту, гепатиту, аденовірусу, парагрипу та лептоспірозу собак

Гексадог: проти чуми, аденовірозов, парвовіроз, 2-х видів лептоспірозу, сказу собак

Дефенсор: проти сказу для всіх видів тварин

Нобівак TRICAT: проти вірусного ринотрахеїту, калицивирусной інфекції та панлейкопении кішок

RABIES: проти сказу собак і кішок.

DHPPI: проти чуми м'ясоїдних, інфекційного гепатиту, парвовірусного ентериту і парагрипу.

LEPTO: проти лептоспірозу собак.

PUPPY DP: вакцина проти чуми м'ясоїдних і парвовірусного ентериту.

Активний імунітет виробиться не раніше ніж через 10 днів після моменту вакцинації, в цей період необхідно ретельно стежити, щоб тварини не переохолоджуватися, не можна гуляти з ними на вулиці, не рекомендується їх мити.

 

Всі відомості про проведені щеплення заносяться у ветеринарний паспорт, який оформляється ветеринарним лікарем із зазначенням виду вакцини, дати вакцинації й номера реєстрації в журналі вакцинації. Це особливо важливо, якщо ви плануєте брати участь у виставках або плануєте подорожувати зі своїм вихованцем по країні або за її межами. Ми проводимо вакцинацію собака і кішкам на дому.