Перейти к содержимому

хірургія

Хірургічне втручання проводиться з метою лікування та профілактики, в плановому і екстреному порядку. На операції рекомендується записуватися після консультації з лікарем ветеринарної клініки. Сьогодні є безліч захворювань, які лікуються тільки хірургічним методом. До них відносяться гнійне запалення матки, грижі…. У профілактичних цілях виконується стерилізація і кастрація, а в косметології - це купіювання хвостів, видалення прибулих пальців, видалення когтевих фаланг у кішок. Не менш поширена хірургія в гінекології - кесарів розтин, видалення молочних залоз та інше. У кожному конкретному випадку слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем ветеринарної клініки DOCTOR VET .

Хірургічні втручання крім екстрених, проводяться, як правило, за попереднім записом.  Рішення про необхідність і можливість хірургічного втручання приймає тільки ветеринарний лікар. Потрібно не тільки визначити хірургічну проблему, але і з'ясувати, чи немає у пацієнта протипоказань до операції і супутніх патологій.

 

Проводиться передопераційне обстеження - огляд, аналізи крові і сечі. Також необхідно упевнитися в тому, що наркоз не принесе тварині шкоди. При необхідності призначаються додаткові обстеження. При необхідності невідкладного хірургічного втручання за життєвими показаннями - тварин оперують екстрено, не чекаючи всіх аналізів.

 

У післяопераційний період наші фахівці забезпечать обробку ран і швів, накладання бинтових, гіпсових пов'язок і попон, призначать відповідну реабілітаційну терапію і дієту, а також вироблять зняття швів. При необхідності важкі пацієнти залишаються на перед-і постопераційну лікування.