Перейти к содержимому

Цуценя багато пісяє

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #416
  Олег
  Участник

  Вітаю Вас, допоможіть будь ласка,в мене є цуценя російського спаніеля, він отруївся, в ветеринарній лікарні в Львові провели курс лікування, почав відходити, став їсти. Але після цього став багато і прискорено мочитися, навіть в квартирі, хоч раніше просився на вулицю, і навіть коли було дуже погано при отруєні собі такого не дозволяв!
  Що це може бути і як що потрібно робити?

  #417
  admin
  Хранитель

  Вітаю Вас! Дякуємо за запитання, насправді причин такої симптоматики може бути декілька, по-перше це може бути запальний процес або наявність конкрементів (солі, камінці) в сечовому міхурі чи уретрі, які могли розвинутися на фоні ослаблення імунітету при отруєні чи порушені обміну речовин. В такому випадку проявляється симптом який називається полакіурія .
  Також яд чи ліки могли викликати порушення функцій нирок. В таких випадках розвивається поліурія. Можливі й інші варіанти, наприклад високий рівень цукру в крові може викликати таку симптоматику чи запальний гнійний процес будь де в організмі.
  Для того, щоб лікувати потрібно знати причину. Тому обов’язково здайте аналіз сечі, якщо цей аналіз нічого не підкаже то здайте ще й загальний аналіз крові, а по можливості й біохімічний.

  #466
  Олег
  Участник

  Дуже вдячний вашій ветеринарній клініці за докладну відповідь. Звернувся в іншу ветеринарну лікарню, там зробили аналіз сечі, сказали дуже низька плотність та є якісь циліндри, точно не пам’ятаю, призначили лікування – лікарські чаї для нирок, канефрон, та призначили дієту. Цуценя ожило, їсть грається активне. Дякую вам що звернули увагу на моє питання.

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)
 • Форум «Нажаль в нашої ветклікарні не має можливості підтримувати форум в належному стані. Просимо вас звертатися до спеціалізованого сайту з форумом — ветпартнер» закрыт для новых тем и ответов.