Перейти к содержимому

Скільки можна давати кішці хілак-форте?

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #583
  hgtty
  Участник

  Моїй кішці 7,5 років, короткошерстна, безпородна. Стерелізована. Основне харчування відварна риба і ряжанка. Іноді даємо курятину, через шприц даємо виноград, банани, персики, любить зелений овес. Живе в квартирі, 1-ий поверх, гуляє на балконі. Кожні півроку з незрозумілих причин у кішки починається багаторазова блювота. Зупиняємо відваром вівса, рису, енраксілом 0,5 куб внутремишечно. Останній раз нічого не допомагало. У кішки запори, стул твердий. Дефекація 1 раз в чотири дні. Змінила раціон, нічого не допомогло, тільки вдалося іноді годувати відвареною курчам. Стали давати краплі хилак-форте 2 рази в день по 5 крапель, результат дуже добрий, блювоти немає, кішка їсть добре, даємо краплі 7 днів, кал став м’який 1 раз на 4 дні. Постійно даємо пасту для розчинення шерсті.
  Питання: як довго можна давати краплі хілак-форте нашій кішці?

  #584
  admin
  Хранитель

  Хілак форте можна давати хоч довічно, нічим не зашкодить. Якщо сам організм не може підтримувати потрібний склад мікрофлори в кишечнику, то треба створювати ъй благоприятны умови пребыотиками. 7 днів це взагалі малий курс, дають мінімум місяць. Але мені доводилося призначати хилак форте місяцями і результати завжди були тільки позитивні.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Форум «Нажаль в нашої ветклікарні не має можливості підтримувати форум в належному стані. Просимо вас звертатися до спеціалізованого сайту з форумом — ветпартнер» закрыт для новых тем и ответов.