Перейти к содержимому

Кошеня жалісливо нявчить коли ходить до туалету

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
  • Автор
    VitaliiD
    Участник

Добрий день! Прошу Вашої допомоги.
    Два тижні тому придбав британського короткошерстного котика, йому два місяці.
    Кошеня майже 5 днів не ходило до туалету «по-великому».Прочитав у інтернеті що така ситуація може бути, адже кошеня змінило домівку і харчування (у попередніх власників харчувався маминим молочком).
    Нарешті на 6 день кошеня сходило до туалету і з того моменту ходить 1-2 рази на день.
    Але є одне «але».
    1. Коли йде на лоток (лоток знаходиться в туалеті) починає бігати по всіх кутках, горнути під себе лапами і жалісливо нявчати. При цьому побігавши він нарешті сідає на лоток і робить свою справу. Хочу запитати Вас, в чому ме бути причина такої поведінки котика. Він дуже грайливий, я б навіть сказав гіперактивний, при цьому як тільки йде до туалету то відбувається така ситуація. Потім коли зробить всю «справу» вибігає і починає далі гратись.
    2. Інше запитання стосовно кольору калу кошеня. В інтернеті написано, що нормальний колір калу для здорового кошеня — світло коричневий. Мій кіт ходить на лоток густим жовтим. Харчується він молоком, творожком, відвареним курячим філе, молочною рисовою кашею, вареною морською рибою. Чи нормалним є жовтий кал кошеня?
    Буду вдячний Вам за допомогу!

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
  • Форум «Нажаль в нашої ветклікарні не має можливості підтримувати форум в належному стані. Просимо вас звертатися до спеціалізованого сайту з форумом — ветпартнер» закрыт для новых тем и ответов.