Перейти к содержимому

Кастрація кобеля.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #435
  pastor
  Участник

  У мене таке питання. Скажіть, будь ласка, чим загрожує кастрація для дорослого кобеля? Це шкідливо для здоров’я собаки? Особливо мені цікаво на скільки це небезпечно для нирок. Як то кажуть, у кого що болить. для котів зрозуміло, їм після кастрації навіть краще. А ось для собак …

  І ще. В яких випадках показана кастрація? Я помітив, що в притулку собак часто каструють. Навіть хлопчиків частіше ніж сук.

  #440
  admin
  Хранитель

   

  Так стосовно притулків ви праві, там дійсно там всіх собак повинні стерилізувати.

  Стосовно шкоди для здоров’я, як правило це не шкідливо, але яєчка є залозою внутрішньої секреції ( органом що виробляє гормони), тому після кастрації цих гормонів стане менше, аналогічні гормони виробляє кора наднирників і це компенсує яєчки. Але можливі короткочасні проблеми з альдостероном тому лікарі повинні контролювати рівень калію в крові, та все ж тестостерону буде значно менше після кастрації, яка наслідок уповільниться обмін речовин і з’явиться схильність до ожиріння. Тому варто контролювати це дієтою.

  Стосовно нирок – якщо до цього проблем не було то кастрація не вплине на них.

  Відносно доцільності. Якщо  собака домашня та раніше ви не бачили доцільності в кастрації то напевне операцію робити не варто, якщо є проблеми з сексуальною поведінкою тді це краще рішення.

  Доречи в нашій ветеринарній клініці такі операції проводяться за попереднім записом, хоча б за добу.   Необхідна 12 годинна голодна дієта. Записатися можна тут.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Форум «Нажаль в нашої ветклікарні не має можливості підтримувати форум в належному стані. Просимо вас звертатися до спеціалізованого сайту з форумом — ветпартнер» закрыт для новых тем и ответов.