Перейти к содержимому

Болять вуха

 • В этой теме 3 ответа, 2 участника, последнее обновление 6 лет назад сделано admin.
Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #598
  Ira
  Участник

  Шановні лікарі та форумчани! Підкажіть будь ласка що може бути у кішки з вухом? Були у двох ветеринарних лікарів діагноз ніхто не ставить, виписують мазі і антибіотики, мажемо але толку немає, може порадите що може бути, і що краще зробити?

  #600
  admin
  Хранитель

  Багато різного може бути у кішки з вухом: запалення (бактеріальне, грибкове), новоутворення, паразитарні проблеми. Для диференціації діагнозів проводять цитологічне дослідження ураженої області, зіскрібки, люмінесцентну діагностику, іноді посів.
  Чи не могли б Ви більш докладно описати проблему?

  #599
  Ira
  Участник

  Почалося приблизно 3 місяці тому, кішка жила в селі, тому лікували спочатку підручними засобами. Зараз кішку привезли в Рівне, зводили до ветеринара в державну ветлікарню, прописали сінулокс — капати на уражену частину вуха зовні і антибіотики суролан. Лікуємо цими ліками вже 5-й день, утворюється кірочка, але під нею вухо все ж мокне, короче краще не стає, на ураженій області є припухлість розміром 1 * 1 см. Лікар припускає що у кішки рак, швидше за все доведеться обрізати уражену область. Є які небудь ще ліки, які можна спробувати для лікування?
  Спасибі за відповідь!!!

  #604
  admin
  Хранитель

  Перш, ніж щось відрізати, онкологічне захворювання було б непогано і підтвердити цитологічним дослідженням, якщо в вашій клініці аналізи не проводять тоді є сенс різати, з раком шуткувати не варто, він таблетками не лікується.

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
 • Форум «Нажаль в нашої ветклікарні не має можливості підтримувати форум в належному стані. Просимо вас звертатися до спеціалізованого сайту з форумом — ветпартнер» закрыт для новых тем и ответов.