Перейти к содержимому

Ветеринарний форум

Залишайте тут свої запитання, долучайтесь до обговорювання.

Онлайн допомога ветеринарного лікаря.

Вітаємо вас на сайті ветеринарної лікарні Doctor Vet, що знаходиться в місті Рівне займається лікуванням домашніх улюбленців містян. Ми всіляко намагаємося бути ближчими до наших пацієнтів, тримати зв'язок, вести профілактичну, лікувальну та роз’яснюючи роботу.

Для того щоб краще розуміти проблеми наших клієнтів та бути ближчими до них ми започатковуємо ветеринарний форум. На сайті нашої ветеринарної клініки ми створили  вже й так достатньо інструментів для спілкування з Вами наші шановні клієнти. Так під більшістю статей є можливість коментування, у нас є спеціальна форма зворотнього зв’язку, звідки повідомлення приходять на почту клініки, завдяки спеціальним формам ви можете викликати ветеринарного лікаря до дому чи записатися на прийом в клініку.

А ще ми ведемо ветеринарний блог, де намагаємося висвітлювати актуальні питання ветеринарної медецини. Доречі, як джерело тем для блогу ми плануємо використовувати саме цей онлайн ветеринарний форум.

Але не дивлячись на все це  ми вирішили створити ще й форум для живого спілкування, просимо долучатися до нашого форуму не лише жителів Рівного але й мешканців інших міст України. Особливо будемо раді участі в форумі колег.

В дискусії народжується істина. Тому ми відкриті для дискусій і для істини. Ми не будемо намагатися над сильно розвивати форум, ми не будемо його рекламувати чи намагатися силою туди когось затягувати. Ветеринарний форум ми створюємо виключно для зручності наших клієнтів, ми не зацікавлені мати на форумі тисячі не кому не потрібних тем, ми хочемо щоб там велися корисні та цікаві обговорення.

Шановні учасники і гості нашого ветеринарного форуму!

Форум є дуже хорошу можливість не тільки спробувати вирішити наболілі питання, проконсультуватися з ветеринарним лікарем, але поставити на обговорення ті питання, достатнього розуміння яких немає, соціальні аспекти ветеринарної медицини, ставлення фахівців до пацієнтів, обговорення шляхів «гуманізації» ветеринарії, цінові аспекти лікування тварин.

Сама консультація з ветеринарних питань буде проводиться, не тільки лікарями але й іншими користувачами форуму, тому просимо вас критично ставиться до порад, віддавайте перевагу до думкам адміністраторів, принаймні у них є спеціальна освіта.

Пам'ятайте, що фахівцеві буде важко оцінити стан хворого по фразі "Кішка/Собака хворіє".

Щоб отримати найбільш повний та швидкий відповідь не примушуйте наших лікарів задавати додаткові питання. Краще всього, якщо ви будете формулювати питання дотримуючись такої послідовності:

- Вид тварини, порода, вік, стать, чим і як часто в яких обємах годуєте свого вихованця.

- Чим ваш четверо-лапий друг хворів раніше.

- Коли Ви побачили перші ознаки хвороби.

- Симптоми хвороби, стан тварини у даний момент.

- Робилися аналізи, які і коли, проводилися додаткові дослідження які були результати. Обов'язково вказуйте одиниці виміру, в яких наведені результати аналізів і норми лабораторії.

- Проведено лікування? Якими препаратами? В яких дозах? Є ефект?

Ну і не забувайте вилікувати онлайн кого-небудь вкрай складно, огляд лікарем і аналізи будуть на багато корисніше тисячі порад даних в сліпу.

ПЕРЕЙТИ ДО ФОРУМУ.